KONTROLOWANI

TAJNE PRZEZ POUFNE

Aerovederci baby i Polska – Rumunia

Jako przerywnik, zanim napiszę o Włoszech, wspomnę o pięknych chwilach, jakie przeżyliśmy niedawno.

Aero-vederci

Najpierw długi weekend 1-4 czerwca, który spędziliśmy w Krakowie.
Wyjechaliśmy we czwartek wieczorem. Z pracy odebrał mnie Marcin po godz. 15.00. Dzień wcześniej zaliczył imprezę firmową, więc miał wolny dzień, ja wyszłam wcześniej po prostu.
Na miejscu byliśmy bardzo późno (jechaliśmy 6 godzin) z powodu remontów na S8 oraz kilku przystanków na Maka i tankowanie.

Krakow1

W piątek pozwiedzaliśmy Kraków, zjedliśmy najpyszniejsze, najdłuższe zapiekanki ever z ogromną ilością wszystkiego. Pospacerowaliśmy wzdłuż brzegu Wisły, zjedliśmy pyszny obiad w jednej z knajpek niedaleko Wawelu i wyruszyliśmy w drogę do Tauron Areny. Na koncert Aerostmih!

krakow3

Z ręką na sercu przyznam, że do tej pory żaden inny zespół nie przebił Metalliki. Dopiero Aerosmith się to udało. Byli przeeeegenialni!

krakow2.jpg

Gdy wyszliśmy i szliśmy chodnikiem, obok przejeżdżał Steve Tayler. Oczywiście, zaczęłam biec, ludzie też i tak odprowadziliśmy go do skrzyżowania. Wyjrzał i jechał, śmiejąc się na to, co wyprawiamy. Wieczór był cudowny.

W sobotę wstaliśmy o 12.00. Ledwo. Serio, ledwo udało nam się ściągnąć tyłki z łóżka i zawlec się do łazienki. Po śniadanio-obiedzie spotkaliśmy się z Evitą – koleżanką Marcina ze studiów. Poszliśmy na lody, na festyn nad Wisłą z okazji Dnia Dziecka, wypiliśmy piwko (ja też, choć nie było smaczne, mimo dużej ilości soku) i zjedliśmy kromy chleba ze smalczykiem.

krakow4.jpg

W końcu usiedliśmy na trawie i obejrzeliśmy Paradę Smoków.

krakow5.jpg

Po kolacji padliśmy na łóżko jak zabici. W niedzielę czuliśmy się już trochę lepiej i udało nam się wstać o 11.30. Nie, no, poważka, byliśmy jak nieżywi w tamtym okresie. Duże znaczenie ma na pewno fakt, że znowu prawie żaden weekend nie spędzamy w domu i wciąż gdzieś jeździmy. Tydzień wcześniej np. byliśmy na 1 urodzinach Pitera.

Po śniadanio-obiedzie zauważyliśmy, że spod Wawelu wyrusza parada smoków – jeden koleś jechał na takim wielkim smoku, byli tancerze, były ręcznie robione smoki, była parada smoków, które brały udział w konkursie na najlepszego smoka ever. I tak sobie przeszliśmy z tą wielką paradą do centrum Krakowa, wróciliśmy po samochód, bo klucze do pokoju już oddaliśmy wcześniej, i odjechaliśmy ok. 14.00 w stronę Wawki.

Polska – Rumunia

polska1.jpg

Jak pamiętacie, mecz odbył się 10 czerwca. I myśmy tam byli. I myśmy się na stadionie bawili. I myśmy piosenki śpiewali. I myśmy gole na żywo obserwowali.

polska2

Oglądaliście? A może ktoś z was też tam był i szalał? I widział rozebranych Rumunów, którzy zdenerwowali się na petardę? I szaleństwo po każdym z 3 goli Lewandowskiego? Ktoś widział?

Reklamy

Single Post Navigation

8 thoughts on “Aerovederci baby i Polska – Rumunia

  1. zapiekanki jadłaś na Kazimierzu? Meczu nei widziałam. Nocnej parady smoków też nie ;p Za to za dnia w ten upal spacerowałam z córką i oglądałam smoki ;p

  2. Wszystko ok? Jesteś tam jeszcze? 😦

  3. Iw, martwię się 😦

  4. No dałabyś może jakiś znak życia?;p

  5. O Boże no, dajcie chwilę, niech się ogarnę. Chociaż boję się, że się nie ogarnę. Ale żyję. Jutro/pojutrze najpóźniej napiszę :*

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: